Nazywam się Eliza Różowicz, stąd nazwa mojej firmy, i biegam ultramaratony. Kiedy architekt krajobrazu z zamiłowaniem do malarstwa bierze się za projektowanie ciuchów, w jakich sam chciałby biegać jako doświadczony biegacz pojawia się Róża-odzież biegowa jak z obrazka.

Od 2014 roku jestem biegaczką, zaliczyłam do tego czasu kilkanaście jak już nie kilkadziesiąt maratonów i półmaratonów, do tego maratony górskie i ultra, moje najdłuższy ultra ro Rzeźnik w Bieszczadach 83 km oraz  110 km KBL na Dolnośląskim Festiwalu Biegowym w Lądku Zdrój. Moje bieganie ma też wyższy cel- należę i aktywnie działam w Fundacji Spartanie Dzieciom i jako Spartanka biegam maratony aby zbierać fundusze na rehabilitacje dzieci z niepełnosprawnością. To właśnie cała ja Biegaczka ale również malarka i tak któregoś razu postanowiłam połączyć moje dwie pasje. Odkąd biegam ubierałam się w różne marki biegowe, jednak zawsze czegoś mi w tych strojach brakowało, a to pojemnej kieszonki, a to kaptura, który był ładnie leżał na głowie, nie deformował mi fryzury i chronił przed deszczem czy wiatrem. Aż w końcu stwierdziłam Basta i sama zajęłam się stworzeniem idealnego stroju dla biegaczki. Takiego w którym będę się czuła pięknie a jednocześnie nic mnie nie będzie uwierało i będzie mi w nim milutko cieplutko i nie mokro.  Będzie mi w nim tak idealnie, ze mogłabym w nim nawet i spać.  A jednocześnie będzie to taki strój w którym mój mąż na pewno mnie rozpozna w tłumie biegaczy i zrobi mi fantastyczne zdjęci pamiątkowe z biegu. Pomyślałam, pomarzyłam i tak też uczyniłam, a że jestem kreatywna malarką, która ma w głowie mnóstwo kolorowych obrazów, to przerzuciłam je tylko na płótna a z moich obrazów na tkaninę i tak się zaczęło.

Oto cała ja i moja historia strojów biegowych.

Dla Kogo są moje stroje ?

  • Dla aktywnych odważnych i pełnych energii kobiet, które mają dosyć bycia szarą myszką.
  • Jeśli chcesz wyróżnić się z tłumu biegaczy- dla oczu fotografów i swoich bliskich, którzy oczekują Cię na mecie aby zrobić Ci to wyjątkowe zdjęcie jak wbiegasz na Metę lub wyłaniasz się z lasu drzew lub biegaczy.
  • Jeśli chcesz poczuć się wyjątkowa
  • Jeśli masz dość niewygodnych szwów które podczas długich wybiegań ranią Twoje ciało
  • Masz już dość dodatkowych gadżetów biegowych pod postacią saszetki czy pasa biegowego z powodu braku kieszeni ?
  • A może masz już dość bycia zmokłą kurą po przebieżce w deszczu ?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie 🙂

Od dziś żadna pogoda na trening nawet na długie wybieganie nie będzie Ci straszna.  Nasza odzież jest uszyta z najlepszej klasy materiału- oddychającego i przeciwwietrznego.  Jakie są więc zalety  i co nas wyróżnia na rynku odzieżowym ? W naszym stroju już nie będziesz się mogła doczekać wyjścia na trening w pochmurną i wietrzną pogodę w mega odjazdowym kolorowym wdzianku, gdy za oknem tak szaro i buro. Ciepły meszek po wewnętrznej stronie materiału w kolekcji jesienno-zimowej otuli Cię i doda ciepła, przewiewny, niepotliwy i nieprzemakający materiał będzie Cię chronił przed zimnem i deszczem. Kaptur przylegający do głowy na pewno nie spadnie podczas deszczu a dodatkowo zabezpieczy Cię przed zmoknięciem i ochroni przed wiatrem. A na koniec niespodzianka, kiedy tylko przestanie padać strój automatycznie wysycha i tyle było po deszczu.

A na wiosnę zapomnij o przepoconym stroju biegowym.

Nasze stroje posiadają pojemne kieszenie, które jak sama wiem jako doświadczony biegacz są niezbędne podczas treningu. Już teraz nie musisz brać ze sobą na trening plecaczka biegowego- od dziś zastąpią Ci go pojemne kieszenie w legginsach, spódniczce czy szorcikach jak również w bluzie biegowej. Znajdziesz w nich miejsce na klucze do samochodu, do domu czy kartę bankomatową lub dowód osobisty. Podczas długiego wybiegania na pewno przydadzą Ci się pojemne kieszenie, które znajdziesz w naszym stroju w bluzie biegowej tudzież w legginsach, spódniczce czy szorcikach , spokojnie pomieszczą trzy żele energetyczne.  A i nie martw się, że wypadną- kieszenie w dolnej części odzieży posiadają suwak lub zakładkę, który szczelnie domykają kieszeń i nie pozwolą aby coś z niej wypadło. Jeśli nadal korzystasz ze słuchawek na kabelek to również mam dla Ciebie niespodziankę, wszystkie kieszenie w moich strojach posiadają ,,tajną'' dziurkę na kabelek.

Ach zapomniałabym o najważniejszym o dodatkowych rękawkach na dłonie z wycięciem na kciuk i z otworem na zegarek. Chyba tych gadżetów nie muszę specjalnie reklamować, biegacze wiedzą jak fajne to są funkcje.

Cóż więcej mogę napisać ?

Zapraszam do mojego Sklepu. Macie w nim wybór strojów na jesień i zimę jak i kolekcje wiosenno-letnie.  A i jeszcze ważna sprawa - A może i najważniejsza:

Tylko u nas masz możliwość wyboru- możesz zakupić produkty już gotowe- to kolekcja jesienno-zimowa w Koala ale również masz możliwość zakupienia strojów na wymiar ! Dostosowanych do Twojej figury i Twoich potrzeb, pozwalamy sobie nawet na lekką modyfikacje wzorów specjalnie dla Ciebie abyś czuła się w nich komfortowo i pięknie. Czy to nie wspaniałe ? Wskakuj więc do Sklepu:

Sklep - Róża Ogrody - projektowanie tarasów i ogrodów (roza-ogrody.com.pl)