Artystka urodzona w Otwocku w roku 1978. W roku 2003 ukończyła wyższe studia na SGGW z tytułem mgr. inż. Architektury Krajobrazu. Artystka praktykuje w zawodzie od 17 lat, jak sama mówi: „Moje miejsce jest wśród ogrodów, a moje życie jest, aby je tworzyć".

Artystycznie - wychowanka MDK w Otwocku, ale malarstwem pasjonuje się już od wczesnego dzieciństwa. Pragmatyzm spowodował rezygnację z Akademii Sztuk Pięknych i wybraniem innego kierunku studiów, malowanie stało się jedynie hobby, sposobem na życie, a nie pracą. Po studiach i wielu latach pracy jako Architekt Krajobrazu postanowiła spełnić swoje marzenia i zacząć rozwijać swoją pasję. Swój powrót do hobby rozpoczęła nieśmiało od malarstwa akwarelowego. Jej prace można było podziwiać na trzech wernisażach, dwóch indywidualnych i jednym zbiorowym w MDK w Otwocku. Jednak artystka nadal czuła niedosyt wiedzy i umiejętności, mimo, iż jej prace były podziwiane i sprzedawane. W związku z powyższymi powzięła decyzję i półtora roku temu rozpoczęła kurs malarstwa i rysunku na Akademii Sztuk Pięknych w programie Dorośli do Sztuki. Obecnie jest szczęśliwą i spełnioną słuchaczką wykładów oraz uczestniczką zajęć praktycznych na Akademii Sztuk Pięknych przy Krakowskim Przedmieściu w Warszawie w programie Akademia Otwarta dla Dorosłych. Na zajęciach ASP poznała wspaniałych ludzi z taką samą pasją co ona, wspólnie utworzyli grupę malarską pod nazwą "Jak w Korcu Maku". W styczniu 2020 roku odbyła się ich pierwsza zbiorowa wystawa przy Placu Konstytucji w "Warsztacie Warszawskim" w której malarka również prezentowała swoją twórczość.

Malarką się urodziła. Już od lat dzieciństwa pragnęła malować, począwszy od rysowania długopisem po ścianie. Pierwsze wymarzone wówczas sztalugi zrobione własnoręcznie przez tatę stolarza dostała pod choinkę w wieku 7 lat, to on pokazywał jej możliwości artystyczne, płaskorzeźby w drewnie a następnie malowanie ikon. Malarka w swoim dorobku artystycznym stosowała technikę suchych i tłustych pasteli, sporadycznie temperę, wiele lat malowała akwarelami a obecnie praktykuje malarstwo olejne i akrylowe. Z ciekawostek malarka prócz stosowania tradycyjnych narzędzi malarskich jakimi są pędzle i szpachelki uwielbia malować dłońmi i gąbkami do mycia naczyń. Kolorystykę jej obrazów przez długi okres można było porównać do malarstwa Van Gogha . Obecnie malarka przechodzi okres przemiany kolorystycznej, co możemy zobaczyć na tej wystawie. Cykl obrazów egzotycznych, energetyzujących o niesamowicie żywych i nasyconych barwach, być może nie tylko jest jej chwilowym zachwytem, być może są Państwo świadkami narodzin nowego indywidualnego stylu malarki.

Malarka swoją miłością, do przenoszenia piękna świata na płótno, pragnie dzielić się z innymi, stąd jej dodatkowym zajęciem są lekcje malarstwa dla dzieci, również dzieci niepełnosprawnych. Jej ulubioną uczennicą jest Gabrysia Miszta, to cudowna dziewczynka z porażeniem mózgowym, o wielkim sercu do malowania i wielkim talencie. Zajęcia plastyczne jakie dla niej prowadzi są dla obu, zarówno dla uczennicy jak i nauczycielki wielką radością i niesamowitym przeżyciem. W roku 2018 odbył się wspólny wernisaż obu Artystek.

W marcu 2020 roku odbył się przełomowy dla Artystki wernisaż. Przedstawiany na wystawie cykl pt. "Ekosystem" rozpoczął obraz ,,Zwierzyniec’’ namalowany z wyobraźni podczas zajęć z malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych. W trakcie jego powstawania, jedna z koleżanek artystki zachwycona tym obrazem powiedziała, iż bohaterka naszego wydarzenia powinna namalować cały taki cykl obrazów, gdyż jest niesamowity i tak też malarka poczyniła. Pani Eliza zagłębiła się w swojej egzotycznej wyobraźni i zaczęła tworzyć kolejne obrazy a za każdym przychodził ponownie pomysł i nowa wena twórcza. Kolejno powstały obrazy "Słodycz" i "Sukces" jako prace domowe na ASP, potem obraz na wspólną wystawę grupy malarskiej pt. "Jak w korcu maku" i tak powstawały kolejne obrazy a do głowy malarki przychodzą nadal coraz to nowe pomysły.