Eliza Różowicz ukończyła w 2001 studia dzienne magisterskie na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu SGGW

Firma ,,Róża" powstała w roku 2005. Jest to autorska pracownia projektująca zieleń miejską, klasyczną i nowoczesną. Pracownia promuje feng-shui i styl japoński. Do chwili obecnej  projektantka na swoim koncie ma wiele ogrodów przydomowych, działkowych, terenów zieleni publicznej oraz rewaloryzacje zabytkowych założeń dworsko - parkowych. Pracownia specjalizuje się w ogrodach miejskich, a konikiem projektantki są tarasy i ogrody na dachach.

Eliza Różowicz pomaga niepełnosprawnym dzieciom. W wolnym czasie współtworzy fundację Spartanie Dzieciom. W ramach tej organizacji odpowiada za organizowanie pomocy dla najbardziej potrzebujących, chorych dzieci.

W wolnym czasie, choć rzadko on pozostaje, trenuje do ultramaratonów (ukończyła Bieg Rzeźnika) i maluje.

Eliza Różowicz - pomaga malować

Eliza Różowicz - w fundacji spartanie dzieciom

Eliza Różowicz - maluje obrazy olejne

Ogród Japoński zaprojektowany przez Elizę Różowicz został zaprezentowany w programie Maja w Ogrodzie, odcinkiem pod tytułem "Ogród z elektroniczną duszą." Ogród w założeniu miał być inny niż wszystkie i taki też powstał. Całość zawiera charakterystyczne elementy ogrodu japońskiego w tym kamienną rzekę.Poniżej można obejrzeć fragment programu i ujęcia z aranżacji.

 

Oczywiście w celu uzyskania oferty zapraszamy do kontaktu. Adres, telefon i email można znaleźć w zakładce kontakt