Eliza Różowicz ukończyła w 2001 studia dzienne magisterskie na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu SGGW

Firma ,,Róża" powstała w roku 2005. Jest to autorska pracownia projektująca zieleń miejską, klasyczną i nowoczesną. Pracownia promuje feng-shui i styl japoński. Do chwili obecnej  projektantka na swoim koncie ma wiele ogrodów przydomowych, działkowych, terenów zieleni publicznej oraz rewaloryzacje zabytkowych założeń dworsko - parkowych. Pracownia specjalizuje się w ogrodach miejskich, a konikiem projektantki są tarasy i ogrody na dachach.

Obecnie Róża rozwija swoje skrzydła na innym polu projektowym jakim jest odzież. Stroje jakie tworzy Eliza Różowicz są wprost z jej obrazów. Malarka wpierw maluje swoje wizje artystyczne a następnie projektuje stroje we wzory spod pędzla wychodzące. Jej odzież jest dla Osób wyjątkowych i nietuzinkowych, które cienia sobie oryginalność. Artystka pragnie podzielić się swoim optymizmem i energią jaką są pełne jej obrazy dlatego zdecydowała się tworzyć stroje, które będą rozświetlać i rozweselać świat osobą, które je będą nosić.

Eliza Różowicz pomaga dzieciom z niepełnosprawnością. W wolnym czasie współtworzy fundację Spartanie Dzieciom. W ramach tej organizacji odpowiada za organizowanie pomocy dla najbardziej potrzebujących, chorych dzieci.

Eliza Różowicz jest również malarką pasjonatką, jak już było wspomniane powyżej, która za sobą ma wiele wystaw, swoje umiejętności i wiedzę rozwijała na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie w programie Dorośli do Sztuki na Akademii Otwartej. W listopadzie 2020 roku jej malarstwo zostało zauważone i docenione i artystka została członkiem Związku Artystów Plastyków. Od stycznia 2022 r jest członkiem International Association of Art.

W wolnym czasie, choć rzadko on pozostaje, trenuje do ultramaratonów (ukończyła między innymi Bieg Rzeźnika na 82 km,  bieg KBL na 110 km w Górach Stołowych, a wieczorami maluje i projektuje stroje.

 

Eliza Różowicz - pomaga malować

Eliza Różowicz - w fundacji spartanie dzieciom

Eliza Różowicz - maluje obrazy olejne

Ogród Japoński zaprojektowany przez Elizę Różowicz został zaprezentowany w programie Maja w Ogrodzie, odcinkiem pod tytułem "Ogród z elektroniczną duszą." Ogród w założeniu miał być inny niż wszystkie i taki też powstał. Całość zawiera charakterystyczne elementy ogrodu japońskiego w tym kamienną rzekę.Poniżej można obejrzeć fragment programu i ujęcia z aranżacji.

 

Oczywiście w celu uzyskania oferty zapraszamy do kontaktu. Adres, telefon i email można znaleźć w zakładce kontakt