Eliza Różowicz ukończyła w 2001 studia dzienne magisterskie na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu SGGW w Warszawie

Firma ,,Róża" powstała w roku 2005. Jest to autorska pracownia projektowania ogrodów i tarasów. Projektowanie ogrodów w naszej firmie obejmuje szeroki zakres: ogrody przydomowe, tereny zieleni miejskiej, hotelowej, przy rezydencjach, ogrody na dachach i tarasach. Ogrody w stylu zarówno klasycznym jak i nowoczesnym. Pracownia promuje feng-shui i styl japoński. Do chwili obecnej  projektantka na swoim koncie kilkadziesiąt ogrodów przydomowych, działkowych, terenów zieleni publicznej oraz rewaloryzacje zabytkowych założeń dworsko - parkowych. Pracownia specjalizuje się w ogrodach miejskich, a konikiem projektantki są tarasy i ogrody na dachach.

Obecnie firma Róża rozwija swoje skrzydła na innym polu projektowym jakim są stroje biegowe pod marką ,,Odzież biegowa jak z obrazka''. Stroje jakie tworzy Eliza Różowicz są wprost z jej obrazów, ponieważ właścicielka firmy Róża jest również artystką, malarką osobą bardzo kreatywną i nietuzinkową. Malarka wpierw maluje swoje wizje artystyczne a następnie projektuje stroje we wzory spod pędzla wychodzące. Jej odzież jest dla Osób wyjątkowych i nietuzinkowych, które cienia sobie oryginalność. Artystka pragnie podzielić się swoim optymizmem i energią jaką są pełne jej obrazy dlatego zdecydowała się tworzyć stroje, które będą rozświetlać i rozweselać świat osobą, które je będą nosić.

Eliza Różowicz pomaga dzieciom z niepełnosprawnością. W wolnym czasie współtworzy fundację Spartanie Dzieciom. W ramach tej organizacji odpowiada za organizowanie pomocy dla najbardziej potrzebujących dzieci.

Eliza Różowicz jest również malarką, jak już było wspomniane powyżej, która za sobą ma wiele wystaw, swoje umiejętności i wiedzę rozwijała na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie w programie Dorośli do Sztuki na Akademii Otwartej. W listopadzie 2020 roku jej malarstwo zostało zauważone i docenione i artystka została członkiem Związku Artystów Plastyków. Od stycznia 2022 r jest członkiem International Association of Art. Ze sztuką artystki można się zapoznać na tej stronie jak również można ja zakupić  na nowo budowany dom.

W wolnym czasie, choć rzadko on pozostaje, trenuje do ultramaratonów (ukończyła między innymi Bieg Rzeźnika na 82 km,  bieg KBL na 110 km w Górach Stołowych, a wieczorami maluje i projektuje stroje.

 

10.06.2013 WARSZAWA SESJA BALKON - TARAS ;
NZ BALKON , ROSLINA - HORTENSJA
DLA CZASOPISMA MAGNOLIA
FOT. ARKADIUSZ SCICHOCKI
PUBLIKACJA MAGNOLIA NR 8 (16) - 8 2013
PUBLIKACJA CZTERY KATY NR 6 (285) - 6 2015

Ogród Japoński zaprojektowany przez Elizę Różowicz został zaprezentowany w programie Maja w Ogrodzie w odcinku 497 pod tytułem ''Ogród japoński z elektroniczna duszą''.

Ogród w założeniu miał być inny niż wszystkie i taki też powstał. Całość zawiera charakterystyczne elementy ogrodu japońskiego w tym kamienną rzekę.

Oczywiście w celu uzyskania oferty zapraszamy do kontaktu. Adres, telefon i email można znaleźć w zakładce kontakt